Kabanosy suche
Krakowska sucha
 
 
 
 
 
 

O firmie

Firma St. Rąbała sp. z o.o. powstała 1993 roku w Bielawkach. Jest firmą rodzinną.  Od 1996 roku firma prowadzi zarówno ubój jak i przetwórstwo mięsa. Posiada własne obiekty produkcyjne i handlowe.

Walory smakowe i estetyczne produktów Zakład  osiąga dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców, dostarczanych od Polskich współpracujących hodowców,  wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń oraz ciągłemu dopasowaniu do nowych wymagań i gustów  klientów.

Od początku działalności firmy istotnym elementem strategii jej działania było tworzenie własnej sieci sprzedaży detalicznej. Obecnie Firma posiada 26 sklepy firmowe, a sieć ciągle ulega ilościowemu i jakościowemu rozwojowi.   
Wśród odbiorców  firmy znajdują się również sklepy, hurtownie i supermarkety.

Produkujemy około 150 rodzaji wyrobów: kiełbasy wieprzowe, drobiowe, wędzonki, wyroby podrobowe, wyroby garmażeryjne.

Realizując strategię rozwoju do oferty wprowadziliśmy markę wyrobów tradycyjnych - Do jej stworzenia wykorzystaliśmy zarówno posiadane doświadczenie, jak również zaczerpnięty z tradycji regionu sposób przyrządzania mięsa i wędlin.

Od początku posiadamy wędzarnie tradycyjne, dzięki którym  wyroby smakują wyjątkowo, a surowiec wykorzystywany do wędzenia i sam proces jest niepowtarzalny przez innych.

Zakład jest pod stałym nadzorem Inspekcji Weterynaryjnej.

Przedsiębiorstwo w pełni jest dostosowane do wymogów Unii Europejskiej, w firmie funkcjonuje system kontroli jakości i higieny HACCP.